Novinky e-mailem

Přihlaste se k odběru novinek!

Nechte se informovat e-mailem o plánovaných akcích EduFóra a po každém setkání dostaňte reportáž s nahranými videozáznamy.

Přihlášením se k odběru novinek udělujete organizaci EduFórum, z.s. se sídlem Květinková 370/16, 130 00 Praha 3, PSČ 120 00, IČO: 01630938, zapsané 24.4.2013 pod.č.j.: VS/1-1/93055/13-R, emailový kontakt: info@eduforum.cz (dále jen „Správce”), souhlas se zpracováním osobních údajů (konkrétně e-mailové adresy), a to za účelem zasílání novinek a informativních zpráv (newsletterů) na dobu 10 let od udělení souhlasu.

K rozesílání novinek používáme službu MailChimp. Souhlasem tedy berete na vědomí, že vaše osobní údaje budou uchovávány a zpracovávány touto službou k výše zmíněným účelům a to dle jejich platných podmínek používání a pravidel ochrany soukromí.

Zadáním svých údajů a odesláním formuláře prohlašujete, že jste byl/a Správcem řádně poučen/a o zpracování a ochraně osobních údajů, že uvedené osobní údaje jsou přesné a pravdivé a jsou Správci poskytovány dobrovolně. Z odběru newsletteru se můžete kdykoliv později sami odhlásit, kliknutím na „odhlásit“ v patičce newsletteru.