Aktuální akce

EduFórum v Kolíně: Wellbeing ve vzdělávání

Aktuální konference se koná 26. září 2024 od 17:00 do 21:30.

Networkingová konference v Kolíně na téma „Wellbeing ve vzdělávání.“ Máte k tématu co říct a chcete formou krátké prezentace nebo účasti na stánku v rámci EDUtrhu inspirovat další inovátorky a inovátory ve vzdělávání? Přihlaste se, těšíme se na vás.

🔴 PRO ŽACTVO, STUDENTSVO A MLADÉ
Založili jste vzdělávací projekt nebo jste některého součástí? Představte ho dalším inovátorkám a inovátorům, potenciálním mentorům a sponzorům. Napište nám na info@eduforum.cz nebo se rovnou přihlaste, rádi se ozveme zpátky.

🔴 PRO ŠKOLY, ORGANIZACE A FIRMY
Chcete být součástí EduFóra? Můžete se propagovat:
1. připravit a vést 5minutovou prezentaci Vaší dobré vzdělávací praxe (tedy sdílet konkrétní projekt, produkt, zkušenost, co se Vám ve vzdělávání podařilo), nebo
2. představit Vaše vzdělávací aktivity na tzv. EDUtrhu, diskuzním stánku (tedy přijít na místo a diskutovat o vašich tématech s dalšími).

Přihlaste se do 30. června (vyberte v přihlášce, o co máte zájem).

Máte zájem stát se naším mediálním (nebo jiným) partnerem? Pro média rádi připravíme požadované materiály nebo vás propojíme s našimi hosty, napište nám prosím na info@eduforum.cz.


EduFórum v Praze: Inovace ve vzdělávání

Aktuální konference se koná 21. listopadu 2024 od 17:00 do 21:30.

Networkingová konference v Praze na téma „Inovace ve vzdělávání.“ Máte k tématu co říct a chcete formou krátké prezentace nebo účasti na stánku v rámci EDUtrhu inspirovat další inovátorky a inovátory ve vzdělávání? Přihlaste se, těšíme se na vás.

Máte zájem stát se naším mediálním (nebo jiným) partnerem? Pro média rádi připravíme požadované materiály nebo vás propojíme s našimi hosty, napište nám prosím na info@eduforum.cz.


11. EDUsnídaně – inovace ve vzdělávání

Aktuální EDUsnídaně se bude konat na podzim 2024 od 9:00 do 10:30 ONLINE.

Můžete si napsat o link k připojení do zprávy na info@eduforum, pokud se ale přihlásíte předem (až budou otevřené přihlášky), můžete získat kontakty na další účastníky. Využijte networking na maximum a přidejte se na tuto online inspirativní a networkingovou akci, na které získáte během krátké doby hromadu know-how a kontaktů!PROČ SE PŘIDAT NA EDUSNÍDANI?

  • Potkáte zástupce škol, firem, studentských a neziskových organizací i vzdělávacích projektů a další nadšence vzdělávání, tedy zažijete unikátní networking napříč různými sektory – máme společné téma: inovace ve vzdělávání.
  • Je to vlastně info setkání a networking v jednom, máte možnost poznat různé vzdělávací projekty a organizace a představit ten svůj/ tu svoji, také získat rady na svoje téma, co aktuálně řešíte.
  • Máte možnost se propojit s dalšími inovátory a inovátorkami ve vzdělávání napříč Českem a získat na ně kontakty, a to online během jednoho dopoledne.

NEHODÍ SE VÁM TERMÍN?

Sledujte na Facebooku nebo na LinkedIn aktuality. Můžete se také přidat do skupiny EduFórum – diskuze nebo odebírat newsletter. Všechno důležité včas a pohodlně pošleme na váš e-mail, až budeme mít termín příště – prostě jen napište na info@eduforum.cz.


Akce pořádáme společně s našimi partnery:

  • Rise and Shine: Jsme platforma osobního rozvoje, která si klade za cíl podpořit studenty, kteří na sobě chtějí pracovat a být úspěšní. Naší misí je otevřít jim dveře k sebepoznání a větší efektivitě, aby rostli jako lidé a dělali v životě to, co je bude naplňovat.  
  • Dobrovolnická akademie:  Jsme vzdělávací platforma a poskytujeme možnost účastnit se interaktivních workshopů na principu peer-to-peer, tedy jednou jsi účastník, podruhé třeba lektoruješ. Poskytujeme mentoring začínajícím lektorům nebo i těm zkušeným, kteří chtějí začít lektorovat v rámci neformálního vzdělávání a zážitkové pedagogiky.