Aktuální akce

9. EDUsnídaně – inovace ve vzdělávání

Taky vám chybí ta správná společnost lidí, co jim srdce bije pro inovace ve vzdělávání? Děláte něco ve vzdělávání jinak, ale zatím o tom nikdo moc neví? Nebo se chcete jen inspirovat u ostatních, potkat staré i nové známé z našeho českého rybníčku? 😛


PROČ SE PŘIDAT NA EDUSNÍDANI?

Potkáte zástupce škol, firem, studentských a neziskových organizací i vzdělávacích projektů a další a další inovátorky a inovátory ve vzdělávání.


Je to vlastně info setkání a networking v jednom, máte možnost poznat různé vzdělávací projekty a organizace a představit ten svůj/ tu svoji.


KDY SE KONÁ ONLINE EDUSNÍDANĚ?

Sledujte na Facebooku nebo na LinkedIn aktuality. Také všechno důležité včas a pohodlně pošleme na váš e-mail, pokud nám dáte vědět svůj zájem – napište na info@eduforum.cz.


VSTUP ZDARMA NEBO DOBROVOLNÝ

Můžete si napsat o link do zprávy na info@eduforum, pokud se ale přihlásíte předem, můžete získat kontakty na další účastníky. Využijte networking na maximum a přidejte se na tuto online inspirativní a networkingovou akci, na které získáte během krátké doby hromadu know-how a kontaktů!


Akci pořádají:

  • Rise and Shine: Jsme platforma osobního rozvoje, která si klade za cíl podpořit studenty, kteří na sobě chtějí pracovat a být úspěšní. Naší misí je otevřít jim dveře k sebepoznání a větší efektivitě, aby rostli jako lidé a dělali v životě to, co je bude naplňovat.  
  • Dobrovolnická akademie INEX:  Jsme vzdělávací platforma a poskytujeme možnost účastnit se interaktivních workshopů na principu peer-to-peer, tedy jednou jsi účastník, podruhé třeba lektoruješ. Poskytujeme mentoring začínajícím lektorům nebo i těm zkušeným, kteří chtějí začít lektorovat v rámci neformálního vzdělávání a zážitkové pedagogiky.
  • EduFórumJsme podhoubím inovací ve vzdělávání v České republice. Mapujeme inovativní vzdělávací projekty a pořádáme společná setkání, kde vzájemně sdílíme inspiraci, know-how i kontakty. Setkání jsou otevřená všem, kdo se zajímají, co je v této oblasti nového a jsou velmi pestrá – zajímá nás vše: formální, neformální, firemní i zájmové vzdělávání.