Chcete zůstat přes léto v kurzu? S e-learningy Světa neziskovek se můžete vzdělávat prakticky odkudkoliv

By | 7.7.2024

První pololetí uběhlo, ani nevíte jak. Letní měsíce jsou tady a možná i vy konečně máte čas trochu zpomalit a vydechnout. Práce je méně, kolegové a kolegyně jsou na dovolené a sezóna akcí a kampaní odstartuje zase na podzim. Právě proto mohou být červenec a srpen ideální příležitostí pro (sebe)rozvoj, vzdělávání nebo hlubší ponoření se do konkrétního tématu. S online kurzy se navíc můžete vzdělávat třeba od moře nebo z chalupy!

Online vzdělávací programy mají ale víc benefitů než jen to, že je můžete studovat z jakéhokoliv konce planety. Umožňují také vlastní tempo – e-learning si můžete rozložit do několika týdnů a vyhradit si třeba hodinu denně nebo ho můžete projet za týden, pokud se do něj ponoříte intenzivněji. V průběhu se také můžete kdykoliv vracet zpět, k předchozím kapitolám. 

Jednou z oblastí, na kterou si můžete přes “prázdniny” pořádně posvítit, je komunikace a marketing. Jde sice o aktivity, které se dějí po celý rok, pravděpodobně každý den, ne vždy ale bývá čas podívat se na komunikační disciplínu opravdu od podlahy. Komunikační strategie, cesta k cílovým skupinám, brand manuál, storytelling propojení komunikace a fundraisingu nebo komunikace interní a externí. To jsou některá z témat, kterými se zabývá e-learning organizace Svět neziskovek Komunikace pro neziskovky: Jak chytit naše lidi za srdce.

Druhý e-learning z nabídky Světa neziskovek Procesy a efektivní organizace: Jak se neztratit na společné misi se zabývá nastavením pracovních procesů v organizaci. Co si pod tím představit? Tak například digitalizace a automatizace, modelace procesů a jejich uvedení do života organizace a seznámení s nástroji na jejich řízení. To vše v kontextu efektivity práce, orientace na dopad a organizační kultury.

Napište si na info@eduforum.cz o kupon a získáte celé léto na oba e-learningy 15procentní slevu.

Zdroj: Svět neziskovek