Edukativní procházka Olomoucí

By | 24.1.2024

Vykročit pravou se vyplatí nejen do nového roku, ale rovněž, pokud chcete spojit svou procházku s edukativním zážitkem. Opět po roce je totiž v Olomouci k vidění putovní Czech Industry Photo výstava. Až do konce ledna se tak příznivci technologických inovací a umělecké fotografie mohu přijít seznámit s dalšími zajímavými snímky před krajský úřad sídlící na Jeremenkově ulici naproti hlavního vlakového nádraží.

Czech Industry Photo 2024, Olomouc Foto: Václav Kropáček, ČTK

Pro zpestření edukativního zážitku organizátor pamatoval i na zvídavé návštěvníky. Velkoformátové obrazy proto doplnil o QR kódy s dvojjazyčnými příběhy, které velmi čtivou formou odhalují skryté krásy, přínosy a bezmezný potenciál českého průmyslu. Vstup na Czech Industry Photo je pro veřejnost zdarma. Fotovýstava je dostupná také v digitální podobě na webu www.czechindustryphoto.com. Tato naučná přehlídka, jež vznikla na podporu průmyslové osvěty, je přístupná až do června i v dalších městech Čech a Moravy. Přesné termíny včetně umístění lze nalézt na webových stránkách akce. Jejím pořadatelem je v rámci společenské odpovědnosti PROMOLIGA® – komunikační agentura. Czech Industry Photo je realizováno bez státních a evropských dotací za podpory nadšenců, spolupracujících subjektů, asociací a partnerů, kteří v kreativní průmyslové osvětě spatřují důležitost a smysl.

CZECH INDUSTRY PHOTO

Czech Industry Photo je putovní osvětová výstava, která odhaluje potenciál a skryté krásy českého průmyslu v rámci rozmanitých odvětví. Tato fotovýstava je unikátním projektem, který prostřednictvím vizuální komunikace prezentuje inovace, úspěšné realizace českých firem a perspektivu zaměstnání v průmyslu. Zároveň zprostředkovává pohled na pracovní postupy, obory a profese ve výzkumu, vývoji, výrobě, v průmyslovém designu či transferu energií, což má za cíl stimulovat budoucí zaměstnanost a odbornost v českém industriálním prostředí.

PROMOLIGA

PROMOLIGA® je komunikační agentura, která od roku 2015 poskytuje PR a marketingovou podporu inovátorům. „Pomáháme značkám růst a zvyšovat jejich tržní hodnotu – ONline i OFFline.”

Zdroj: Ing. Kateřina Škopková, info@promoliga.cz