Konference AI Restart: Pohled do budoucnosti marketingu

By | 12.2.2024

AI Restart je celodenní konference zaměřená na propojení umělé inteligence s oblastí marketingu. Akce se uskuteční ve čtvrtek 15. února 2024 v prostorách pražského kina Lucerna. Konference AI Restart přináší dvanáct odborných přednášek. Mezi vystupujícími nebude chybět Lukáš Benzl, David Grudl, Richard Axell, Petra Stupková, José Kadlec nebo Alex Bruna. Účastníci se mohou těšit na novinky, trendy a osvědčené postupy efektivního využívání umělé inteligence při vlastní práci.

AI Restartu je určen pro marketingové manažery, specialisty, online marketéry, agenturní i freelance konzultanty a majitele menších či středních firem. Konferenci pořádá digitální agentura Taste.

„Umělá inteligence se stala klíčovým prvkem pro moderní marketingové týmy po celém světě a naším cílem je představit účastníkům konference nejen aktuální trendy, ale i praktické příklady úspěšné integrace AI do marketingových strategií,“ říká Jan Makovička, CEO agentury Taste.

Na úvod konference vystoupí Lukáš Benzl, ředitel České asociace umělé inteligence, která sdružuje více než stovku firemních členů s cílem podpořit rozvoj umělé inteligence v České republice. Automatizaci se bude na konferenci věnovat Lukáš Kostka, Vojtěch Dlouhý, Lucie a Lukáš Koneční. Alexander Bruna poradí, jak pomocí AI posunout produktivitu a Honza Slavík se zaměří na zefektivnění práce projektových manažerů. Účastníci získají také cenné rady, jak pracovat s nejčastěji používaným nástrojem, tedy ChatGPT. Tři klíče k jeho ovládnutí odhalí David Grudl, spisovatel programů a bloger.

Praktické příklady z praxe vystřídají i hlubší otázky. Například jakou hodnotu mají informace v době, kdy zdrojem, tvůrcem i jejich šiřitelem může být díky AI každý z nás. Téma (ne)reálných informací otevře Roman Číhalík, který má 20 let zkušeností v reklamním oboru, je předsedou spolku NELEŽ, Creative Strategist v agentuře Taste a Creative Director v agentuře SYMBIO.

V neposlední řadě přinese AI Restart i podněty pro využití v LinkedIn brandingu v podobě přednášky od José Kadlece, spoluzakladatele holdingu společností GoodCall, Recruitment Academy a Datacruit ATS.

Kromě sdílení výhod umělé inteligence se konference nezapomene věnovat ani určitým rizikům a obavám spojeným s jejím využitím. Právním otázkám se bude věnovat Petra Stupková, advokátka se specializací na právní poradenství v oblasti e-commerce, online marketingu a IT.

Konference AI Restart je otevřená všem lidem, kteří hledají cestu ke kreativitě a inovacím v digitálním věku. Účastníci budou odcházet s bohatou škálou praktických rad, které ukazují, jak umělá inteligence stále více proniká do každodenního života v oblastech řízení firem, práva, sběru informací, lidských zdrojů, etiky, tvorby obsahu a komunikace. Registrace a detailní informace jsou k dispozici na www.airestart.cz.

Zdroj: www.airestart.cz