Bezva Fest plný zábavy a vzdělávání

By | 4.4.2024

Největší rodinný festival Bezva Fest čeká letos již druhá tour po republice.V 5 českých městech (4. 5. Slavkov u Brna, 18. 5. Ostrava, 25. 5. Hradec Králové, 8. 6. Plzeň, 15.6. Litoměřice) se můžete těšit na den plný zábavy i vzdělávání. Pro malé i velké návštěvníky budou připraveny různorodé tematické zóny.

Želízko v ohni – Eduzóna. Cílem eduzóny je zábavnou formou rozšířit obzory malým i velkým návštěvníkům a především využít zážitku jako zdroje poznání. Dinopark, Ekokom, Tým silniční bezpečnosti, technologické novinky, roboti, e-learning, volba povolání a  profesní uplatnění –  to je jen zlomek toho, co edukační zóna přinese. 

Ve sportovní zóně se představí známé i neznámé sporty. Návštěvníci mají tak jedinečnou příležitost okusit sporty, ke kterým by se v běžném životě nedostali. Pohyb je bezpochyby důležitou součástí života, proto ani naši nejmenší nebudou ochuzeni. Rozvoj pohybových schopností zaručí baby zóna, kde budou připraveny motorické dráhy pro lezce i chodící s využitím prvků Montessori. 

Nezapomínáme ani na jemnou motoriku. Prstíky procvičíme v kreativní zóně s několika dílničkami.  K dispozici budou různorodé materiály a zajímavé výtvarné techniky. Nic nám tedy nebrání naplno pustit uzdu své fantazii. Někdy je ale potřeba vnímat svět jinýma očima. Odlišnou perspektivu nám přiblíží charitativní zóna, kde se představí známé nadace a charitativní organizace. 

Bezva Fest spojuje generace a přináší každému spoustu zážitků. O maminky, babičky, tetičky nebo dospívající slečny se postarají v beauty zóně. Nebude chybět péče o pleť, správná životospráva, zdraví a jeho ochrana a další zajímavé informace. Tatínkové, dědečkové a další návštěvníci si opráší technické znalosti v chlapácké zóně. Rychlá vozidla, síla koní pod kapotou, to je oč tu běží. 

Více informací o Bezva Festu naleznete na www.bezvafest.cz

Zdroj: Šárka Kindlová